clock  CET |  UTC | 1 z 139 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Xmas Cup 2011 Xmas Cup 2011 Xmas Cup 2011 Xmas Cup 2011 Xmas Cup 2011

Novinky

31.12.2011
Máme vítěze!
Výsledky »

31.12.2011
Den 4 - výsledky »

Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Celkové výsledky Novoroční 500 km

Vánoční pohár 2011 › Výsledky › Den 3 › 29.12.2011

Racing Task | Final Results | Maximum Points: 571 | Day Factor = 1.000
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Arne-Martin Guettler AXM LN-GOD LS8 269.65 km 01:55:35 140 km/h 0 571
2 Finished Robin Smit RSM PH-1167 LS8 269.65 km 01:56:12 139.2 km/h 0 566
3 Finished Peter Suchan PSU SK-1981 Discus2 269.65 km 01:56:20 139.1 km/h 0 566
4 Finished Quinten Hermans QAS OO-ZWM Discus2 269.65 km 01:56:52 138.4 km/h 1 560
5 Finished Alf Von Mahren XX1 OK-ALF Discus2 269.65 km 01:57:35 137.6 km/h 0 556
6 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN LS8 269.65 km 01:57:52 137.3 km/h 0 553
7 Finished Uwe Melzer UWE FUNFLY Discus2 269.65 km 01:57:53 137.2 km/h 0 553
8 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 Discus2 269.65 km 01:58:01 137.1 km/h 0 552
9 Finished Dmitriy Balykin BAD CHARON ASW28 269.65 km 01:59:54 134.9 km/h 0 538
10 Finished Andrzej Czop CIA SP-3043 LS8 269.65 km 01:59:51 135 km/h 3 536
11 Finished Jan Michalek Y77 JERRY LS8 269.65 km 02:00:25 134.4 km/h 0 535
12 Finished Soenke Neumann SN D-0815 Discus2 269.65 km 02:00:45 134 km/h 0 532
13 Finished Kestutis Jurkstas 7 LY-GMF Discus2 269.65 km 02:00:45 134 km/h 0 532
14 Finished Vladimir Fedorov VLF RA-VLF LS8 269.65 km 02:00:45 134 km/h 1 531
15 Finished Tomek Uzarowski UZI SP-1212 LS8 269.65 km 02:00:52 133.9 km/h 0 531
16 Finished Winfried Deppe WD D-2709 Discus2 269.65 km 02:01:06 133.6 km/h 0 530
17 Finished Frank Paynter TA1 N62TW Discus2 269.65 km 02:01:13 133.5 km/h 0 529
18 Finished David Leonard ZL N27ZL LS8 269.65 km 02:02:36 131.9 km/h 0 519
19 Finished Jon Holland 123 G-RUSH LS8 269.65 km 02:03:05 131.4 km/h 0 516
20 Finished Dmitry Bednyak DRD DRDIMAN Discus2 269.65 km 02:03:41 130.8 km/h 0 511
21 Finished Lukasz Grochal LKE SP-5854 Discus2 269.65 km 02:04:01 130.4 km/h 0 509
22 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 Discus2 269.65 km 02:04:44 129.7 km/h 0 504
23 Finished Wito Roz WRW SP-RZR Discus2 269.65 km 02:05:43 128.7 km/h 0 498
24 Finished Radek Mica RUM OK-5417 LS8 269.65 km 02:06:30 127.9 km/h 0 492
25 Finished Lucasus Gaura 666 HELL666 Discus2 269.65 km 02:07:38 126.8 km/h 0 485
26 Finished Pete Allen PWA G-1466 LS8 269.65 km 02:07:32 126.8 km/h 1 485
27 Finished Tomas Brotanek TB OK-0516 Discus2 269.65 km 02:09:38 124.8 km/h 0 472
29 Finished Tom Bouctou BIR D-9876 Discus2 269.65 km 02:10:23 124.1 km/h 0 468
30 Finished Saulius Guobuzas SG1 LY-GSV Discus2 269.65 km 02:11:15 123.3 km/h 0 462
31 Finished Horst Ziegler HD D-2803 Discus2 269.65 km 02:12:38 122 km/h 0 454
32 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 Discus2 269.65 km 02:12:31 122.1 km/h 1 454
33 Finished Hans Nyc JN OK-6200 Discus2 269.65 km 02:13:14 121.4 km/h 0 450
34 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 ASW28 269.65 km 02:13:26 121.2 km/h 0 449
35 Finished Fabian Geissler 4G D-3829 Discus2 269.65 km 02:14:36 120.2 km/h 0 442
36 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN ASW28 269.65 km 02:14:02 120.7 km/h 4 442
37 Finished Alain Zutter AZZ F-CGAZ Discus2 269.65 km 02:14:53 119.9 km/h 0 441
38 Finished Piotr Woryna WR SP-3665 Discus2 269.65 km 02:15:03 119.8 km/h 0 440
39 Finished Heinz Bentheim HB8 D-2401 LS8 269.65 km 02:15:30 119.4 km/h 0 437
40 Finished Zbyszek Tkocz ZBY ZBYCH Discus2 269.65 km 02:15:41 119.2 km/h 1 435
41 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 ASW28 269.65 km 02:16:33 118.5 km/h 2 429
42 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 Discus2 269.65 km 02:16:50 118.2 km/h 0 429
43 Finished Lukas Schaffler LSX OE-LUKE Discus2 269.65 km 02:17:26 117.7 km/h 0 426
44 Finished Tomasz Zwolinski TZ2 SP-0028 Discus2 269.65 km 02:17:32 117.6 km/h 0 425
45 Finished Mangirdas Juodinis 07M LY-MAN Discus2 269.65 km 02:18:44 116.6 km/h 3 416
46 Finished jan vStratum TP PH-1004 LS8 269.65 km 02:21:48 114.1 km/h 0 403
47 Finished Adam Legwand ADL SP-ADAM ASW28 269.65 km 02:23:17 112.9 km/h 0 395
48 Finished Eric Mimaud J51 ACT40 LS8 269.65 km 02:24:07 112.3 km/h 0 391
49 Finished Stanley Vana SV 0K-0110 Discus2 269.65 km 02:24:22 112.1 km/h 1 389
50 Finished Tomas Vana TVM OK-0269 Discus2 269.65 km 02:29:40 108.1 km/h 0 364
51 Finished Daniel Skoczylas DXS SP-2881 Discus2 269.65 km 02:30:09 107.7 km/h 0 361
52 Finished Anton Lovi AL9 OE-2133 LS8 269.65 km 02:31:41 106.7 km/h 1 353
53 Finished Jaroslav Pincek H7 PINDAS ASW28 269.65 km 02:32:26 106.1 km/h 2 349
54 Finished Hubert Bernhardt HB F-CHUB Discus2 269.65 km 02:30:57 107.2 km/h 10 348
55 Finished Rostislav Broz YA OK-6301 Discus2 269.65 km 02:32:54 105.8 km/h 3 346
56 Finished Eric Schverdorffer ES FCY-131 LS8 269.65 km 02:30:21 107.6 km/h 19 341
57 Finished Petr Vosvos 117 7117 ASW28 269.65 km 02:35:08 104.3 km/h 4 335
58 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 LS8 269.65 km 02:40:08 101 km/h 0 318
59 Finished Michal Szalek 4MS SP-7470 Discus2 269.65 km 02:38:19 102.2 km/h 48 277
60 Finished Araldo vandeKraats 32 PH-AVDK ASW28 269.65 km 02:59:03 90.4 km/h 0 267
61 Outland Josef Chalupecky 1CH 0K-2816 ASW28 269.55 km 5 262
62 Outland Miodrag Ivanovic IDM YU-1039 Discus2 254.99 km 0 253
63 Outland Philipp Kapferer PKM D-KPPK LS8 231.25 km 0 229
64 Outland Frantisek Brablc BUM OK-3636 ASW28 190.79 km 0 189
65 Outland Red Martin RAM EU-IRAM ASW28 174.49 km 16 157
66 Outland Peter Taylor PJT ZK-PJT ASW28 39.36 km 0 39
67 No IGC Mikko Nurminen MX OH-900 Discus2 269.7 km 01:56:03 139.4 km/h 2 0
68 Crashed K K IW LN-GIW Discus2 259.4 km 0 0
69 No IGC Vaclav Korinek VK OK-3806 Discus2 258.61 km 6 0
70 Crashed Erik Praznovsky 3P OM-ERYC Discus2 111.8 km 0 0
71 Crashed Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE Discus2 97.4 km 0 0
72 Crashed Dusan Masaryk DWE OM-RED ASW28 73.4 km 0 0
73 Crashed Koehler Bernd 222 D-2222 LS8 29.5 km 0 0
74 No IGC Miroslav Lakota MLK MLKSK LS8 3.29 km 2 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)


Briefing › Den 3 › 29.12.2011 › 20:00 CET › Čtvrtek/Thursday

Briefing

Server:Xmas Cup 2011
Heslo:KIWI
Datum:29.12.2011
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenérka:New Zealand 0.8
Třída:Standard Class
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:10 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:30:00
Condor datum:29.12.2011
Výška startu:max. 1700 m QNH


Vzlet:Wanaka
Start:091-Wanaka
1. TP:005-Aspiring
2. TP:A05 Makarora
3. TP:L331 Sx 600
4. TP:L472 SOx 900
Cíl:Wanaka
Vzdálenost:270 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)